Ilukooli struktuur

Püsimeigi Stuudio, eeskätt oma looja ja peamise koolitaja Kristel Suviga on pakkunud püsimeigialaseid koolitusi juba aastast 2014. Meie soov on alati olnud personaalne lähenemine, mille tulemus on võimalikult kasumlik. Hoiame oma grupid väikesed, maksimaalselt 4 õpilast korraga, kuid kokkuleppel viime läbi ka personaalseid koolitusi.

Olles aastaid ise tegev meister ja koolitaja, teab Kristel selle ameti igat tahku ning just spetsiifika ja suur vastutus kliendi ees ongi need, mistõttu püsimeigi meistriks õppimine ei pruugi sobida kõikidele, kes on selle õppeprotsessi ette võtnud. 
 
Meile on jõudnud läbi aastate palju õpilasi, kes peale intensiivset baaskoolituse läbimist teiste teenusepakkujate( või siis ka meie endi) juures, tunnevad siiski omaette tööle asudes ebakindlust ning seda, et enesekindlusest, julgusest, oskustest ja kogemustest jääb vajaka. See on põhjus, miks oleme loobunud baaskoolituse korraldamisest, mis hõlmab korraga kolme eri piirkonda. 
 
Alustavatele meistritele mõeldes, oleme välja töötanud süsteemi, kus soovitame alustada 4-päevasest puuderkulmude püsimeigi baaskursusest. Kursus hõlmab  rohkem praktilist osa, kui tavapäraselt baaskursustel ning annab õpilasele juba teatava kindluse iseseisvaks tööks.  Peale koolituse lõppu saab meister asuda tööle ühe piirkonnaga. Iseseisvalt tööle asudes jõutakse kiirelt selleni, kas see on valdkond, millega soovitakse jätkata. Töö käigus kasvab kindlus, tekivad seosed ja naha tunnetus, mis on väga oluline ning ülivajalik oskus, et edasi minna järgmiste – õrnemate piirkondadega nagu silmad ja huuled. 
 
Kui õpilane tunneb, et ta on valmis õppima juurde uut piirkonda, milleks soovitame valida silmade püsimeigi, viimaseks jätaksime huuled, siis selleks on meil täiendkoolitused algajatele, mis kestavad kaks päeva. 
 
Püsimeigi õppimine sellisel viisil samm sammult on saanud palju positiivset järelkaja. Alustades selles maailmas täiesti puhta lehena, on uut infot meeletult palju, iga omandatav piirkond nõuab omi teadmisi, iga klient on erinev, iga nahk on erinev. Selleks, et kogu infot maksimaalselt omastada soovitamegi alustada rahulikumalt ent siiski kindlalt, et pakkuda oma tulevastele klientidele kvaliteetset püsimeiki. 
 
Meie juures alustanud õpilastele kehtib uute piirkondade juurde õppimisel soodushind!
 
PRAKTIKAPÄEV
 
Praktikapäeva raames on võimalik õpilasel tulla meie stuudiosse tagasi, tegema oma esimestele klientidele järelhoolduseid (mis on samuti väga oluline osa püsimeigi tegemisel) või lisaks paar esmast protseduuri, et saada enesekindlust. 
 
Praktikapäev algab konsultatsiooniga ning ülejäänud ajast on iseseisev töö modelliga. Praktikapäeval on koolitaja käeulatuses, kui on vaja abi, nõu või lihtsalt kindlust, et see mida tehakse on kõik õige. Tasu ühe päeva eest on 100.- (kõik töövahendid on salongi poolt)
 
NB! Õpilastele, kes on meie stuudios läbinud puuderkulmude baaskursuse on 1 praktikapäev TASUTA!
 
NBB! Alates 31.10.22 ei kuulu Püsimeigi Stuudio OÜ Eesti Töötukassa koostööpartnerite hulka ning EHIS’esse.

Koolituse edukal läbimisel väljastatakse tunnistus!

Koolitusele registreerumiseks:

Kohtade arv on piiratud!

Helista

+372 5668 1542

Kirjuta

info@pysimeigistuudio.ee