Kulmude värvimise ja ripsmete lamineerimise teenused! - Püsimeigistuudio
BRONEERI AEG

Kulmude värvimise ja ripsmete lamineerimise teenused!

🤩Teenuste tutvustus 🤩 Protseduure teostab tehnik Merily Tikka!

Ripsmete lamineerimine ja värvimine

Lash Lift on ripsmete püsikoolutamine 6-8 nädalaks. Protseduur on mõeldud inimestele, kes soovivad oma sirgeid ning vähe märgatavaid ripsmeid pilkupüüdvamalt rõhutada. Peale ripsmete koolutamist värvitakse kliendi soovil ripsmed sinimustaks, mustaks või pruuniks. Keemiline värvimine annab ripsmetele sügavuse ning  toob silmad veelgi rohkem  esile. Peale protseduuri 24h ei soovitata ripsmetele niiskust ega ka kuumust saada. Ripsmeid on soovitatav niisutada loodusliku õliga, näiteks riitsinuse – või kookosõliga.

Kulmude lamineerimine

On mõeldud eelkõige inimestele kelle enda naturaalsed kulmud kuju ei hoia. Lamineerimine tekitab visiooni tihedatest kulmudest ning samuti  aitab kulmi pehmendada ja anda soovitud kuju. Õiget tehnikat kasutades jäävad kulmud siledad ja läikivad. Protseduuri ajal tehakse kulmudele ka keratiinihooldus ehk lamineerimine, mis soodustab kulmukarva kasvu. Tänu sellele muutuvad kulmud juba 2-3 protseduuri järgselt tihedamaks. 

Kulmude värvimine hennaga

Henna on naturaalne kulmuvärv ning sobib inimestele kellel ei ole loomult antud lopsakaid kulmi. Henna värvib kulmude all oleva naha ära ning püsib nahal 2-4 nädalat. Kõik oleneb kliendi enda nahatüübist ja on väga individuaalne.

Kulmude keemiline värvimine

Sobib kõigile inimtüüpidele, enamasti naistele kellel on loomult heledad kulmukarvad või kes soovivad lisada ilmekust näole. Värvaine püsib kulmukarvadel 3-4 nädalat ning eemaldub kulumise teel.

BRONEERI AEG👇🏻

📢 BRONEERI ONLINE: goo.gl/VJv42o

📞56681542
💌 info@pysimeigistuudio.ee